Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Shala - Para Syve

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sonte gotat thehendhe lot e mi rrjedhin si lumtash un e kuptova gabimisht t´kam dashur un.

Para meje mos me dil kurr ne emer mos me thirr se m´ke vra ne zemer per nje tjter femer

Ref;
Para syve ti me mos me dil shko tash ti me tjetren se e ke me mir shko ti te ajo se je i lir e mu m´thuj lamtumir \x2

U ndam pergjithmon dhe nje gje shum mir e dise ti je i lindur ne ket jet qet besh trathti

Lot e mi ty kan met vra se me mu ke hy ngjynakurr n´ket jet un sdo ta fal dashuria ime e par
Para meje mos me dil kurr ne emer mos me thirr se m´ke vra ne zemer per nje tjter femer

Ref;
Para syve ti me mos me dil shko tash ti me tjetren se e ke me mir shko ti te ajo se je i lir e mu m´thuj lamtumir \x2

REF;
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)