Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Kam Shku N´gjermani

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
`Kom shku ngjermani
n`zvicer,n`suedi
shtetet i kalova
ah moj sullungjare`

Trix:
(mdeshte vec me pare).

`krejt mi more ashiqare
ftyren ma ke nxi..
tash po t`pysin non e baba
nusen ku e kii..
krejt mi moree ashiqare
ftyren ma ke nxii..
tash po t`pysin non e baba
nusen ku e kii..

Kam shku ngjermaniii
kam shku n`itali
zvicer,suedii..
vetem ty met friii..

Shtetet i kalovaa..
e asgje s`fitovaa
ah moj sullingjare
mdeshte vec me pare.

Me shum borxhe e krejjt i kk
e tash jam deri n`fyyt..
Qofsh mallkuar moj katile
Shpirtin ma ke m`byt`
me shum borxhe e krejtt i kk
e tash jam deri n`fyt..
Qofsh mallkuar moj katile
Shpirtin ma ke m`byt.

Ref:
Kam shku n`gjermaniii
kam shku n`itali
N`zvicer,suedii..
vetem ty met friii..
Shtetet i kalovaa..
e asgje s`fitovaa
ah moj sullungjare
mdeshte vec me pare..

Trix:
(Kam shku n`gjermani
Kam shku n`itali
N`zvicer,suedi..
vetem ty met frii..
Shtetet i kalova.
e asgje s`fitova..
ah moj sullungjare
m`deshte vec me pare.)

Kam shku n`gjermani
Kam shku n`itali
N`zvicer,suedi..
vetem ty met frii..
Shtetet i kalovaa..
e asgje s`fitovaa
ah mos sullingjare
mdeshte vec me pare.

(Trix):
Ahahahah....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)