Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Kqyrni Shoqe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kqyrni shoqe qka ka rritur nana ieooo

e ka belin o per dy kollana ieooo

Kqyrni shoqe dimijat e kuqe ieoo

Edhe sonte o bajrak kerluce ieoo

x2.lulien lulieen na e kem kunat
e me vllaun ton o paska pas nafak
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)