Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Hakaj - Kur E Përcolla Ylberin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kur e percolla ylberin ktheva hyra n'od
kur ja pash manxerin varur ja qaa me lot

ref:2x
mos e qaj me lot oj zano mos e qaj me lot
se shkon viti i par oj zano por si dita sot

mora harqet dola n'bashqe
qorapin me shkru
prej merzie mbi qorape
plasa tuj lotu

ref:2x
o ylber i dades o
a thu m'ke harru
vitet e gyrbetit ylber
qofshin te mallkum
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)