Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylmize Tafallari - Ni Bahce Me Portokall

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ni bahce me portokall
e me limona mbrenda

ani nanes ton e
po i gezohet zemra

ani nanes ton e
po i gezohet zemra

zemra i gezon
syri i shikon
lumja ajo e lumja o
djalin e marton

zemra i gezon
syri i shikon
lumja ajo e lumja o
djalin e marton

II
ni bahce me portokall
e me limona mbrenda

ani babes ton e
po i gezohet zemra

ani babes ton e
po i gezohet zemra

zemra i gezon
syri i shikon
lumi aj i lumi o
djalin e marton

zemra i gezon
syri i shikon
lumi aj i lumi o
djalin e marton
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)