Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheki - Ngoni Shok

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ehej... rrup jamanaman hej hej hej... ngoni shok aman a hajt more vllazni
elej ... ku ju knojna sot tybe per shoqni
ku ju knojna soooooot tybe per dashni lejlejlejlej lejlejlej lej
kalle kalle u kall u kall jasha o kalle valon kalle e ngoni shok ja nisa me knue ja nisa me knue hajt tan me ren sot per mei knue sot per mei knue ku e knoj prishtinen hajt ne ket vend hajt ne ket vend vazhdova vushtirrien hajt mitrovicn hajt mitrovicen ku vazhdoj drenicen sot hajt tan me ren e hajt ren me ren e ku e knoj une pejen e vazhdoj ne gjakove e knoj une prizerenin hajt vazhdoj deqanin une vazhdoj gjilanin knon komaranin hajt vazhdoj llapin aman hajt besianen kalle kalle jella kalle suharek kalle ku e knova llapin jat tybe ne ket vend a ja knoj gollapun hajt sonte karshi hajt sonte karshi e vazhdoj kamenicen prej vullneti vazhdoj ku
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)