Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Krasniqi - Mos Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jemi te ndare e kam veshtire
s'mund duroj te vdes me mire
pse me ndodhi kjo a pak kam merzi edhe kjo me mu ngoj çka te bej nuk di dashuria mbaroi kam pas fat te zi

mos shko te lutem mos shko
zemra ime ty te do
jo mos me harro mos me lendo
mos shko te lutem mos shko
zemra ime ty te do
jo mos me harro mos me lendo
o zot me ndihmo

pa diell pa uje une s'mund te jetoj po zemra ime pa ty s'mund duroj
pse me ben keshtu a e di se te du çfare fat kam pas
kurre s'jam gezu nuk dua te humbas se ende te du

mos shko te lutem mos shko
zemra ime ty te do
jo mos me harro mos me lendo
mos shko te lutem mos shko
zemra ime ty te do
jo mos me harro mos me lendo
o zot me ndihmo

mos shko te lutem mos shko
zemra ime ty te do
jo mos me harro mos me lendo
mos shko te lutem mos shko
zemra ime ty te do
jo mos me harro mos me lendo
o zot me ndihmo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)