Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Ti Nuk Je Ajo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
her don her nuk don
gjdoher në takimet tona
ti me nervozon pa mas jam tu plas
her viher nuk vi
me arsye se ke mbetur vet ti në shtëpi
filozofin ti shum mir e din

reff :

Ti nuk je ajo që kam paramendu
ti je vetëm një nga femrat që kan lujt me mu
ti nuk je ajo që un e kam kerku
ti je vetem një dëshmi se nuk je per mu

Hey ti nuk e din
se sa shum më ka kushtuar
kjo dashuri që t´jem me ty
ti kët nuk e din

më thuaj ti më thuaj ti se qka mendon
dashuria jon më thuaj se ku shkoj

reff:

Ti nuk je ajo që kam paramendu
ti je vetëm një nga femrat që kan lujt me mu
ti nuk je ajo që un e kam kërku
ti je vetem një dëshmi se nuk je per mu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)