Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rakipe Karaj - Ne Te Dy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
u futa nen nje pjeshke, rrjedh nje krua, ...

ref.
duhemi ne te dy
le ta di gjithe fshati
te pelcasin shkeset nga inati
...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)