Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Muharrem Qena - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pa ty une i vetmum jam ne jete
pa ty shtepija asht e shkrete
pos teje askuj nuk mund ti shfaqi
as gezimin as brengen e shpirtit tim

dhe une tash ty dot kushtoj kangen
se dielli ne qiell kot shkkelqen
per mue o zemra asht pa drite
pa ty nuk mund te jetoj ma
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)