Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy - Puthje Loti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Perfundimisht ndahemi sod...
Perfundimisht njeri do te vuaj...
E rastesisht ne syrin tend pash nje lot...
Mos rastesisht loti eshte per mua...

Zemer mos,mos me brengos tani...
Nuk je brengos kur mke plagos me tradheti...

Thuaj xhan qfar shije kan,
puthjet e ndarjes sod,
jo nuk jan te embla sjan ,
jan te kripura me lot...

Thuaj xhan qfar shije kan,
puthjet e ndarjes sod,
jo nuk jan te embla sjan jan te kripura me lot.
Se te deshta me se shumti n`bot...

Perfundimisht ndahemi sod...
Perfundimisht njeri do te vuaj...
E rastesisht ne syrin tend pash nje lot...
Mos rastesisht loti eshte per mua...

Zemer mos,mos me brengos tani...
Nuk je brengos kur mke plagos me tradheti...

Thuaj xhan qfar shiej kan,
puthjet e ndarjes sod,
jo nuk jan te embla sjan,
jan te kripura me lot...

Thuaj xhan qfar shije kan,
puthjet e ndarjes sod,
jo nuk jan te embla sjan,
jan te kripura me lot,
se te deshta me se shumti n`bot...

Thuaj xhan qfar shije kan,
puthjet e ndarjes sod,
jo nuk jan te ebla sjan,
jan te kripura me lot ...

Thuaj xhan qfar shiej kan,
puthjet e ndarjes sod,
jo nuk jan te embla sjan,
jan te kripura me lot,
se te deshta me se shumti n`bot.....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)