Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Manipulator

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Koleksionar zemrash je
Mashtrues femrash je
Me shokët ti ke vënë bast
Sonte mem pas
Mos u bën aq atraktiv
Po luan me eksploziv
Shkurtimisht eksplodoj ta dish

Ahh..
Ti mund t'më kesh në dor
kur flet e nuk bën zhurm
kur ec nëpër bor
e s'len gjurm(2x)

Ref:
Ti... ti më sheh ne ëndërr
Si... si të fle në kraharor
Tash emri yt ësht
Je...je manipulator
Ti...ti kujton ne trupin tim
Un...un ty ta përsëris
ty nuk mund të mohoj
Se...se ëndrrat jan Gratis

Zonë e minuar unë jam
Ti mos hyj me cdo kusht
Zonën time t'siguris jo
S'ka pushtuar askush
S'e pushtoj jo asnjëri
S'e pushton as me ushtri
S'e pushton ti

Ahh..
Ti mund t'më kesh në dor
kur flet e nuk bën zhurm
kur ec nëpër bor
e s'len gjurm(2x)

Ref:
Ti... ti më sheh në ënderr
Si... si të fle në kraharor
Tash emri yt ësht
Je...je manipulator
Ti...ti kujton në trupin tim
Un...un ty ta përsëris
ty nuk mund të mohoj
Se...se ëndrrat jan Gratis

Ani se ti shtiresh
Se je i pamposhtur
Ani se ti shtiresh
Kinse më don
Un jam zemër eh zemër fitimtare
Fundi tregon kush do të triumfoj

Ref:(2x)
Ti... ti më sheh në ëndërr
Si... si të fle ne kraharor
Tash emri yt ësht
Je...je manipulator
Ti...ti kujton në trupin tim
Un...un ty ta përsëris
ty nuk mund të mohoj
Se...se ëndrrat jan Gratis
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)