Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shadow - 2 Dur Per 1 Kok

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2 dur per 1 kok shok ske tjeter gjo nket bot/
luje lojen bohu i fort se tjeret dun me tshtri pertok/
je vet, bohu mret, vet bohut termet/
vec rrij nanes afer mos merr rrugen per kurbet/
ti mgjo se cka pot thom, un e di se cka pot thom/
e di se kur je vet askujt si intereson/
askujt si bohet von, askush nuk tnimon/
ti vet bohu kampjon hic mos ta nije per kerkon/
po thu se je tu vujt, e di e kam provu/
po thu se tka marr malli, e di e kam kalu/
un e di se jeta esht kshu po duhet me luftu/
te gjith coj posht ata qe posht dun me tcu/
zemren maje me veti dili ball ktij realiteti/
mos thuj se ke dobsi, mos thuj se tze sikleti/
loja do me tlujt ty ee ti do me lujt lojen/
e kam provu nkurriz, besom, e kam pervojen/
==================================

nqofse qet lot kot, nqofse nuk ja del dot/
mos lup meu bo zot kot, sesht karakteri jot/
2 dur per 1 kok shok. kur vetem tkalon jeta/
2 dur per 1 kok shqipe kjo osht e verteta.../
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)