Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Shaqir Cervadiku & Mahmut Ferati - Skam Lan Vend Pa Te Permend

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
se kam dit sa te du
jo,jo sa te du
kur ke shku e kam kuptu
po,po e kam kuptu
krejt dynjan e kam pyt
po,po e kam pyt
o nuk kam lan vend pa tlyp
jo,jo vend pa tlyp

refreni:
o skam lan vend o pa tpermend
o kurr ske dal prej zemres tem
edhe njiher ti fol me mu
se mo kurr skam met idhnu
o skam lan vend o pa tpermend
o kurr ske dal prej zemres tem
o vec pac zemer pak per mu
mos um le kshtu me jetu...

edhe 1 herë..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)