Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edyy - Vetem Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Edyy:
hera par kur jemi puthur..veq ty t'du m'ke than
200 dhimbje ne zemer ti mbi mu i ke lan
te kerkova ty gjithka...edhe te aj veni vjeter
u nala po shikoj po aty ish dikush tjeter
ne enderr e shoh ftyren tane e thirri ne emer
pak koh kalova me ty po ti me ke lan pik n/zemer
ti per mu je dhimbje e madhe qe s'sherohet let
pa te pa edhe ni her uneh rahat sko me vdek
mu dok vetja si n'ennder syri im me tjeter t'pa
thash vetmeveti sa let per ty ket zemer me vrah
edhe shoqnia me tregojshin per ty gjithom t'verten
po un s'kom besu gjithmon e kam ndegju vetveten
kur un tu afrosha afer ti ke dasht me mu largu
sa her derdhsha lot per ty ti mu prap s'me ke besu
po veq ni sen mos harro ne zemren tem ke qen veq ti
e di sum beson po ket dashuri veq zoti e di e di e di

Do'ONE Refreni:
Ti Vetem Ti Je E Vetja qe mbaj merzi
ti vetem ti ti ti je ajoo qe zemra ime ty te do

Edyy:
e un ket text qe be baj tu pi raki e mendo per ty
permi kry um sillen yjet me ike sikur era qe fry
po un spe di qka mendove qe je e vetmja n'ket n'bot
ti thjesht shpirt pa zemer ski ndnjenja ashtu edhe lot
ti u mashtrove me vetveten e din vet qe ki gabuh
tash ti me tjeter kan je dashurin e reh tu e shijuh
a un qdo dit e qdo nat trupi tu mu djeg kapak
dhimbjen te majt ne zemer se ty nuk te kam ngat
sa te prita une ty po ti katile e nuk je ardh
ma mir t'me kishe vrah ti sa kshtu qe m'leh gjall
po ti pa ftyr paske qellu ke kqyr veq mem tradhtu
deri djeh je kan me hallK e tash don ti mem mashtru
uneh se di se qysh zoti me ty posht sa shum kam rah
para syve t'mi te ke dasht edhe tradhti me bah
po un adoleshent sjam msuh mem tradhtu
se njeri pa u ngul niher asniher ska BESU
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)