Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malvin Terziu - Zemer Vajto Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
edhe sonte du me pi se ajo zemren ma ka thy
knoni kangen qe du un syt e mi ma nuk kan gjum se mendova se kam prit se nje dit me tradhtojn syt at qe deshta un me shum syt e mi ma nuk kan gjum

re: a le le le zemer vajto ti ato dit mos i harro
qani qani o ju syt e mi mori fund kjo dashuri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)