Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myrvete Bajrami - Dy Here Ne Jete

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Prane teqes sot kalove akoma edhe me i bukur... prane teqes sot ndalove a thua per mua a je lutur
Gjujte pare per sadak e ti fajin e ke ne gjak kalimtaret kur te pan than per ty gjynahet po i lan.
Ref 2x: Dy her ti ne jet ke hy n gjynah dy her me mu oj zemer ... dy her ti ne jete ke hy n gjynah t paren her zemren ma bleve t dyten her zemren ma theve....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)