Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsion Omari - Swing Night

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jo jo jo jo jo te tjerat jo nuk kane rendesi
Kur me shikon tundon
Cdo gje behet ashtu sic do ti

Qendro me pran Hey
Me fal vec 1 minute magji

I dehur sjam Hey
Nuk eshte ashtu sic mendon ti

Edhe 1 gote
Asgje nuk na ndalon
Edhe 1 tjeter nuk jam vetem
Vetem ti mungon
REF:
Qendro me ne kte nate
Nese dhe ti do te jesh me fat
Nuk ke perse e zgjat
Le te jete kjo 1 swing night
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)