Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - Skara

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kjo osht e para tash po pjeket skara me ni dhom ty prit kush po hin e para shiptar ka na ej kerkush zguxon me lujt hala osht filllimi tash krejt jon ty shujt ktu i ki kejt shoqnin ata qe piskanin se kush jan ata ti per ta krejt i din shum femna tforta manikene missa ka shum vet qe po kallzohen pissa u sa fort ja kan nis me kalll ja ka nis me kall shum vet jan bo bodall a pe din ajo e madhja ajo qika ma e forta me ta jon edhe dy motra a edin ajo qikka qe tye ta kallen kryt qa me bo e me bo ti sun ja heken sytt krejt po kcejn e po e kalllin hiq kurgjo nuk po menojn krejt shqiptarija sot po vallzojn per qeta jetoj une shum e du qet jet me vallzu me femna qe i kan u perpjet qika e mamit e babait sonte osht e lir edhe sonte ta plocon cilen dush deshir....

Ref...

skara po pjek une po du me dek shum jon ty hek qfar femna jon ty prek

tash ty prek jom ty hek far femna jom ty prek jom dek jom jom pjek jon ty hek spo besoj qe shqiptar po bojn ksi sene qesi nejeqesi femna e neper qesi vene qesi femna kur ti shish ti bo puhh ... e kejt mu kan afrume mu po dojn me luu trrip i smutt me shoq ty shku krejt zhag per toke qeto sene na kan trranu thojke nana loke jome nqefe mos e mshefe sonte nuk ka muzik me def jem ma te fortit ne bot po me doket vetja sheff...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)