Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - Po Vjen Era

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
DUDA Reptura 3 :

Jam veq une kjo kush a kjo qe spe njoh
Mi ka terru syt nuk po shoh pom thot hajde moh
Me dal naj qeter vend taksirat me met pa men
Tripi jem ishalla nuk tzen, kta e qujn jeta jem
Me qika te mdahja me njerz krejt t'rana
Që nuk jav nin hiq se ku asht dunjanja
Gzuar vllazni kam me juv dasht deri nvdekje
Boll ke me hekje tash jemi pa prekje
Jem ba me milion jem bo me shum trona
Me shum sene tgjona na po vijna natona
Qishtu e ka bohen nona na thirrin me shum tgjona
Sha me bo se gjithmon na jem kanen kampiona
Na jem hiphopi per ty shum i gat shkopi
Double G shum e fort kta nuk e lun topi
Ju e rreni vetin , sën e merrni miletin
Kur se keni shtetin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)