Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - E Mallkoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qësht kjo rrug e pa fund sa premtime t'ran ne buz,
ku je ti ku je fsheh ? me kujtime n'bes ke pre.

E mallkoj atë dit jetime kur te morri të largoj,
tash po tretem got rakie mos kujto kaq leht t'harroj. ( x2 )

Qësht kjo rrug fund nuk ka, të gjith thojn nuk je ma
Ku je tret, ku je tret? dua tqaj po nuk kam zë

E mallkoj atë dit jetime kur te morri të largoj,
tash po tretem got rakie mos kujto kaq leht t'harroj. ( x4 )
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)