Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Heroi I Qytetit Pa Lum

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne ketë qytet pa lum si i huaj rri
Ju hakmerrem kohes me nej gotë raki mendoj në ty.
Do te bej Teutë
Sikur t`isha mbret po n'ket kohe pa sens njerzit ka lu ment e un se kam as ni cent ne xhep...

(REFF).

Ohh më trego qysh je ba hero ne ket koh pa koh.
Ohh me trego qysh je ba hero ne ket koh pa koh (ne ket koh pqa kohh)
Ohh me tregooo

Bleva nje gazzet ecja udhë udhë pa udhë
Thash ti hakmerrem kohes tan kjo komedi
Dheza nje flak o nje flak per ty to te bej Teut.
Sikur t`isha mbret ton kjo kohe pa sene njerzit kan lu mend
e Une se kam as 1 cent ne xhep...

(REFF).

Ohh me trego qysh je ba hero ne ket koh pa koh .
Ohh me trego qysh je ba hero ne ket koh pa koh (ne ket koh pa koh)

OHH ME TREGOO... .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)