Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sivi - Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Intro : YeaH ,,,,,,Ehe,,,,,,,,,SiVi,,,,,BeSsY,,,,,,T.G.F.S Production

BeSsY...(ref)

Sa Te Dua Un Ty Shpirti Im
Vec Per Ty Un JeToj
Ne Ket Jeten TIme Un Ty
Me Asgje Tjeter Ste Ndrroj (x2)

SiVi ...

Do e Nis Un Ket Keng
Duke T'then Ty Te Dua
Ta Dish Tkam Ne ZeMer
Je E VeTmja Ti Per Mua

Ndonjeher Te Lendoj
E Di Qe Shum Gaboj
Por Shum Falje Te KerKoj
Se Me Dashje Un Se Bej

Disa Fjal Qe Smund Ti Them
Do Ti THem Ne Ket Keng
Kur Te Shoh Un Ne Sy
Ai Shikim Mua Me Cmend

Enderroj Te Te Prek
Enderroj Te Ledhatoj
Enderroj Te Te Puth
Enderroj Te Perqafoj

Cdo Dit e Me Shum
Dashuria Po Me Shtohet
Mendja Me Tundohet
Ajo Puthje Nuk M'harroet

BeSsY...(ref)

Sa Te Dua Un Ty Shpirti Im
Vec Per Ty Un JeToj
Ne Ket Jeten TIme Un Ty
Me Asgje Tjeter Ste Ndrroj (x2)

SiVi...

Nuk Kam Fjal Te Pershkruaj
Nuk Kam Fjal Te Them Per Ty
Je Gjeja Me e Bukur
Imazhin Tend e Kam Ne Sy

Ajo Fytyr Shum e Embel
E Ata Sy Shum Te Bukur
Nga Mendja Dot Sme Hiqen
Se Ato Me MBajn Te Lumtur

Cdo Min e Cdo Sek
Te Kam Ne Mendjen Time
Te Dua Aq Shum
Me Shum Se Veten Time

Je Si Nje Engjell
Qe Me Fjal Me Ngushellon
Jam Gati Tjap Dhe Jeten
Nuk e di a Po M'beson

Deshira Jote Urdher Per Mu
Jam Gati Ta Plotsoj
Se Je e Vetmja Arsye
Per Te Cilen Un Jetoj

Te Dua Shum O Shpirt
Te Dua Vetem Ty
Keto Fjal Jan Vec Ndjenja
E i Kam Un Vec Per Ty

BeSsY...(ref)

Sa Te Dua Un Ty Shpirti Im
Vec Per Ty Un JeToj
Ne Ket Jeten TIme Un Ty
Me Asgje Tjeter Ste Ndrroj (x4)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)