Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Bam Bam Bam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E po te fluturoja per nje nate
do te ishe lindur njeri me fat
frymen eren tende me vete e kam
diellin henen e fjalen bam
po te adhuroje nje mekat do te ishe dehur njeri me fat
une vertet kam lindur per ty jam ora e jetes qe ben bam bam

ti do mos ma thuaj luaj luaj pak luaj luaj paaaak
une dua t'ma thuash vuaj vuaj pak vuaj vuaj paaak

Eja per nje nate do te ishim ndeur ne shtrengat
do te kishim vdekur pak nga pak
mua dhe ty nje qiell na ndan

po te adhuroje nje mekat do te ishe dehur njeri me fat
une vertet kam lindur per ty jam ora e jetes qe ben bam bam

Zgjohu zgjohu mos fli sonte
bam bam bam bam
....... s'degjon ti
te kam pritur ndaj s'do ikesh prap
do te prek zemren me lote
Bam Bam bam bam degjo sonte
Digjma Digjma endrren siq di ti
te kam pritur ndaj sdo tikesh prap
vec me ler te te shoh sooooottt

Eja per nje nate do te ishim ndeur ne shtrengat
do te kishim vdekur pak nga pak
mua dhe ty nje qiell na ndan

po te adhuroje nje mekat do te ishe dehur njeri me fat
une vertet kam lindur per ty jam ora e jetes qe ben bam bam

ti do mos ma thuaj luaj luaj pak luaj luaj paaaak
une dua t'ma thuash vuaj vuaj pak vuaj vuaj paaak

Zgjohu zgjohu mos fli sonte
bam bam bam bam
....... s'degjon ti
te kam pritur ndaj s'do ikesh prap
do te prek zemren me lote
Bam Bam bam bam degjo sonte
Digjma Digjma endrren siq di ti
te kam pritur ndaj sdo tikesh prap
vec me ler te te shoh sooooottt

Bam Bam bam bam degjo sonte
Digjma Digjma endrren siq di ti
te kam pritur ndaj sdo tikesh prap
vec me ler te te shoh sooooottt
me ler
me ler te te shoh soooooooot
ouuuuuuu bam e bam e bam bam e bam e bam
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)