Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Spahiu & Nysret Muçiqi - Syt E Tu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sy me t'bukur nuk kam paa
Sy qe me ndriconin naten!
Se ne diten tone te pare,
nje shkelqim per ne e patem..

Syte e mir per ty i kam
te desha ti je e bukuur,
sot si dje te dua une
Vetem ti me ben te lumtur

REF:
Ti je dashni,e je per muuaa
S'mund t'jetoj po s'me the
cdo dite te duaaa..
Une pa ty ,ditve i shtohet vetmia
je gjithmone ti prane meje ne kohe t'veshtira.

Sy me t'bukur nuk kam paa
Sy qe me ndriconin naten
Se ne diten tone te pare,
nje shkelqim per ne e patem..

Syte e mir per ty i kam
te desha ti je e bukuur,
sot si dje te dua une
Vetem ti me ben te lumtur
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)