Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Esht Faji Im

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dashuria jon sonte po mbarron
ti beqare un i martuar
Ke gabu e kam gabuar
a ma bon hallall ti o shpirt im
jam pendu qe stkam tregu
prej adit qe jem taku

Ref:

Esht faji im
e pranoj qe jam gabim
gjithqka ndodhi pa kujtu
kerkoj falje qe te kam mashtru (X2)

Ndoshta st'kam tregu
por jam dashuru
por qka boj kur jam i martuar
dashurija jon e ndaluar
Sonte jam me ty
neser jabanxhi
kerko fatin me diku tjeter
lamtumir dashni e vjeter

Ref:

Esht faji im
e pranoj qe jam gabim
gjithqka ndodhi pa kujtu
kerkoj falje qe te kam mashtru (X2)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)