Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

I2rejt - Goditja E Vdekjes

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Goditja e Vdekjes m.t.b sein immer
HaLa Pa Ja Nis Ja GJeta Emrin KAnges
Goditja e Vdekjes Qe Ty nuk Te LE As Me Pa Enderr
Qe Qetu Um Ki Qe Qetu Un Rri VeLekkinc
Si Gjithmon Mu Um Ki Me Shoqnii Se Kush Osht I Zoti
Mos I Koft I Zi Moti Se Mu Qet REp Um takon
Veni i par Edhe Pse Nuk Po E Du
si ne futball Ac Milnos mer vesh o budall
Jo Kanun Nuk Maj A po Kupton o Njerii
Veq un Kur FOLi Nashta Nuk Te PeLqej Veq
Ashtu Kshtu Duhesh Me Bo AMinn Se Jom M.t.b
E Njeri PA Sherr e ti thu knej qe Jom okejj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)