Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa & Jehona Sopi - Nuk Jam Ajo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ye'e'e'e'ih.. Huu.Uoouh!
Go on - Go on!

Besa :
Nuk mund të rri me të
më shum se kaq
dua vertet ta shmag
por s'mund ta ndal
Te jete normale te me doje siç thot
Apo jo?!

Jehona :
Mendon se mund të dukem
zonje e par
Kur zgjedh dikë të re
në krah çdo natë
Do ish më mir sikur të mos kuptoj
Na'aa asgjë!

Bridge:
Asnjë premtim nuk e pranoj
si kusht,
S'mund ta lejoj
që të ndikosh kaq shum.

Une di të dua,
por me ty nuk mund
Ti larg më rri, ti larg më rri!

Ref:(2x)
Ti mos e mendo
Nuk jam më ajo
nuk më shikon një në një milion
më nuk do ta gjesh atë që kërkon
Ti po lu'an me zjarrin
tani je në rrezik.

Strofa 2:
Cdo dit ndryshon
dhe nuk di më kush jam
dikur un doja,
sot nuk di te fal
Sa her me vete them se do shpetoj,
nga kjo loje.

Nga ky moment un
I them kohes ndal
Sot bëhem gati
nga kjo derë të dal
Shpresoj shum nesër nga ti mos kujtoj
A'a' asgjë!

Bridge:
Asnjë premtim nuk e pranoj
si kusht,
S'mund ta lejoj
që të ndikosh kaq shum.

Une di të dua,
por me ty nuk mund
Ti larg më rri, ti larg më rri!

Ref:(2x)
Ti mos e mendo
Nuk jam më ajo
nuk më shikon një në një milion
më nuk do ta gjesh atë që kërkon
Ti po lu'an me zjarrin
tani je në rrezik.

Outro
S'gjej më asnjë rrug jo,
të shoh veten tek ti

S'ka më asnjë shenj jo
per mua dhe ty

Ref:
Ti mos e mendo
Nuk jam më ajo
nuk më shikon një në një milion
më nuk do ta gjesh atë që kërkon
Ti po lu'an me zjarrin
tani je në rrezik.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)