Më mbaj mend (për 1 muaj)


2po2 - Outro (Hip Hop Filiozofi)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nuk e di SA POM KUPTON
nen QIELLIN TIM
JETOJ
MERZITSHEM
VDES DHE RINGJALLEM
Cous a MADE IN SHIPTARI
n`PRISHTINE boj HIP HOP SHIP
KUSH ka mem zavendsu mu RRAHA
krejt kjo ke HIPHOP FILOZOFI
ee ti Je I LIG PER ARMIK
QARTU
HAVER
NGREHJA KAMEN
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)