Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Virz - Nr.1 Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Reff. X4

Dray-Z

Heyy Lady qoj nalt
tripi jonn vazhdon per cdo nat
jehhh ma e mira kut shooh nCLabb
heyyy zemer ti number 1 jeh

XhuLi-D
Jeh jeh jeh jeehh jehh jeh
ma e mira jeh jeh beybe jeh
Eyyy bejbbb chojjj nalt
ca mendon kur jena NClabb
Jehh shumm sweet dukesh nice
Kapuu me muu ha edhe FLyy
Komplimente ke chdo hap
une tnzzoo se tkom ty ngatt
Nr.1 jeh si cdo nat
sonte ke mu kon me mu en shtrat
Ofertenn e pranon zemer
se ty po ta don zemer
tjetra pom pengon zemer
pom thirr ntelefon
amo jo nuk po du
se kshtuu une nuk jomm msuu
ca po don ty met pru
se hita une po gjuuuuu

Reff.x2

Drayy-Z

Heyy Lady qoj nalt
tripi jonn vazhdon per cdo nat
jehhh ma e mira kut shooh nCLabb
heyyy zemer ti number 1 jeh

Drayy-Z

eyyy Lady kthehu kney
ca don ty na e kem vrejt
kapu me mu hade ma shpejt
Lejj baby jena tshpejtt
Kur hyna nClubb si
shkojn ka un ma e mira
erdhe gabim zemer
se une ty nuk tthira
Drayyy-Z ake ni
Kur jena nCLubb
unn XhuLi-D
Veni FULL femna
kur jon kto 2 VIP

Reff.x4

Drayy-Z
Heyy Lady qoj nalt
tripi jonn vazhdon per cdo nat
jehhh ma e mira kut shooh nCLabb
heyyy zemer ti number 1 jeh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)