Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bohemi - Si Refren

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E JOW
ahaaahaaa
booooheemiiii

Verse 1 :

Krejt po shofin knej
krejt po presin nga un
1 pershendetje me dor nzemer
per tgjith ato qe na dun

Jom pak merzitshem noshta
apo noshta jom i gzushem
po na dun t'pranishem
se cdo kong e kena tngjushem

pranej biti permas biti
vitet ecin pak si shpejt
kujtohen fillimet e mia
kur mshifshin nsken

Me habi po mpelqen
i bit pranej e them
dicka qe tngel
her mas here nmen si refren

Bohemi qenka ktu
kshu qe veni pak ma nxeht
shtojini venet
edhe thirrini dhe tjert

se ska nevoj per bilet
sonte jena tgjith tnjejt
sonte e nezim e fikim
sa her kur dum vet

REF 2X:
Ca po Nodh Kur Ne Hym mren kur dritat Fiken Bohen Sken...Se me shofin kur na njofin MuZikeN Qe boj e ndjej...E lej Dicka Me t'mir Se sun e Lej Pranej e Them...Dicka qe tngel Her mas Here n'men SI REFREN !

Verse 2 :

Ca po ndodh kur ne hym mren
kur fiken drita bohen sken
se me shofin kur na njofin
muziken qe boj e ndjej

e lej dicka ma tmir
se sun e lej pranej e them
dicka qe tngel
her mas here nmen si refren

Se Un e Du Du Du
pavarsisht qe nuk duket
Zoti qe krijoj dicka
qe nuk......

Hajde Ta Djegim sonte
se sonte qe ka muncia
ti harrojm gjonat e kqija
se sonte e e erdh muncia

Hidhen e siper sillen
shum po dokan me ra nsy
shifi tjert qe po e dredhin
e kan bo gati dhe 1

Sa po mpelqen
A AA shum po tpelqen
I II Thirri dhe ato se sonte
OTR PO DO ME PI !

REF 2X:
Ca po Nodh Kur Ne Hym mren kur dritat Fiken Bohen Sken...Se me shofin kur na njofin MuZikeN Qe boj e ndjej...E lej Dicka Me t'mir Se sun e Lej Pranej e Them...Dicka qe tngel Her mas Here n'men SI REFREN !
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)