Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pro Band & Ariana Leti - Prishtinë - Tiranë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
flisnin baba edhe nana cilen vajze e dashuron zemren mu ma mori njana ma e mira nga tirana

edhe pse larg syve afer zemres je dashurova syt e tu te ziiiiii pyesin pyesin e kujna je jam e djalit prishtinali

prishtine tiran tiran edhe prishtine shkojne e vine tunelit udhes re te tjerte si ne qe gjeten dashurin prej tiran tiran edhe prishtine ,prishtine tirane , tiran edhe prishtine shkojne do te vine dasmoret me tupane me flamur dhenderr ne prishtine mori nuse ne tirane

kam takuar bukuroshe shume bjondina e zeshkane vetem ti zemren ma joshe moj e mira prej tiranes

dashuria jone qdo dite po na afron kilometrat nuk kane rendesi zemra rrahe zemra rrahe veq ta takon ate djalin prishtinaliiiiiiiii

prishtine tirane tiran edhe prishtine shkojne e vijne tunelit udhes re te tjerte si ne qe gjeten dashurin , prej tirane ,tiran edhe prishtine ,prishtine tirane tiran edhe prishtine do te vine dasmoret me tupane me flamur dhennderr ne prishtine mori nuse ne tirane 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)