Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mateus Frroku - Dimer Ne Shpirt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vishesh ngadale
ti nisesh shkon
e une e di qe smund te t'kthej nuk mundem jo
ti koken ktheve
asnje fjale nuk fole
tu drodhen ty buzen dhe ngadal ti nis e shkon

ref.

je vetem ti qe sot mungon
e nuk e di a me beson
kishte dimer shpirti im u ndodha ne nje rruge pa kthim
nuk di nga ne kush ish fajtor,
por une e di ti je motivi
me shume mall nje kenge per ty une dedikoj

a do t'kem nje shenje nga ty...me mungon

dera u mbyll
ti dhimbjen le
me zhurmen e fundit te ksaj dere zemren vret
ndoshta se di por te gjitha i more
une jap gjithcka te jem me ty por ti nuk je

ref.
je vetem ti qe sot mungon
e nuk e di a me beson
kishte dimer shpirti im u ndodha ne nje rruge pa kthim
nuk di nga ne kush ish fajtor,
por une e di ti je motivi
me shume mall nje kenge per ty une dedikoj

a do t'kem nje shenje nga ty...me mungon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)