Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Argjentina Ramosaj - Roll The Dice

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
This sounds just for you baby for the night
that's OK 'coz dance is what I like
This is so much more no longer fight
so now it's my turn to roll the dice

Life is the game ball
when it's over the line
I love so much if it's overnights
so I'll be dealing the costs this time

Can't we lose in love?
so guys come'n'play some beats
put your money to worry nothing less
these tricks I have cause you stres stres stres
can't we leave the house?

This sounds just for you baby for the night
that's OK 'coz dance is what I like
This is so much more no longer fight
so now it's my turn to roll the dice

ro o o o roll the dice
ro o o o roll the dice
ro o o ooo roll the dice 2x

This sounds just for you baby for the night
that's OK 'coz dance is what I like
This is so much more no longer fight
so now it's my turn to roll the dice

ro o o o roll the dice
ro o o o roll the dice
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)