Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Vlora - Lil Queen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vera e Clubi u Qel Une Vi Freesh e Ma Fresh se Gjdo Her...Atmosfera Gjtih Ne Nivel Ku Jom Un...Un e Boj Senin BOOMMM...DAnce Vith My Flow Danc Vith My biitt...Bi Qesi Sene Edhe pse se Ki Pritt Se Une Jom Hajj.......

Lil Soon One
Pe Shajn Sonin Ton
e Le Ta Din te Ton Se Se Jom Number One...
Lil Sonn Queen
Zonin Kur Ma Ninn
Lil Son Sweet
Ti Mdon Edhe Kur Je i Pit Heyy

Kur Une Vi En Club Ti Pijes I THu STOP Se Senin e Boj Une Hot Heyy e Veni Mbushet Plot...
Kur Une Vi En Club Ti Pijes I THu STOP Se Senin e Boj Une Hot Heyy e Veni Mbushet Plot...

Lil Son... Edhe Pse Se Keni Dit Prei Meje Se Keni Prit se se e boj ket hit un e boj dit per dit Ta Kalli Gjdo Vit Tani.....
Bejbi Hot Bejbi Hit Ta Tregoj Gjdo Hit Qe Lidhet Me Ket bit ky Djali po Thot Po Du Me Ta NGjitt Se Une Jomm (MISIKSISIKS MISIKSISIKS)

Lil Son One
Pe Shajn Sonin Ton
e Le Ta Din te Ton Se Se Jom Number One...
Lil Sonn Queen
Zonin Kur Ma Ninn
Lil Son Sweet
Ti Mdon Edhe Kur Je i Pit Heyy

3x...Kur Une Vi En Club Ti Pijes I THu STOP Se Senin e Boj Une Hot Heyy e Veni Mbushet Plot...
Kur Une Vi En Club Ti Pijes I THu STOP Se Senin e Boj Une Hot Heyy e Veni Mbushet Plot...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)