Më mbaj mend (për 1 muaj)

Street Ranger - Bukuroshja Jem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
eyyoo mirmroma lady shum pom pelqen
sa her qe vij nclub ti po kcen
pe di qe unn me tyyy komm muu konn
ec afrohuu ma ngat kallxom qysh jom
ndoshtaa per tyy jomm shumm hight
ndoshta per tyy jom shum flight
kur tafronna minspiron per me knu
po tregoj qe buzt kom me ti shiju

noouu nouuuu smuneshh me larguuu
qendro afer meje tii ketuuu
cdoo senn nrregull ka me shkuu
te tregoova qe unn tyy tduuuu
unn e diii qee tii poo donnn
poo tpercjellii ka po shkonnn
mooss uu largoo se nuk bonn
pleasee tii ndaluuuuuu

Ref .
Ndalu bukuroshe ndalu kur ty te thrras
bukuroshe me ty dua te flas
Ndalu bukurushe ndalu afer dua tkem ndaluuu..
bukuroshe me ty gjithmonne dua tjem

Sazana:::
Joo joo ka rregull ktu
je shumm sweet ti per muu
un e dij qe ti mdon muu
prapseprap edhe un po duu.
nuk e dii pse po ngurron
ndal me ngadal ket ton
cdo gje me rend do tshkon
kur ti mu me deshironn..

per muu tii je shumm honey StreeT RangeR
per mu ti je shum funny
un per tyy kom shum mooneyy StreeT RangeR
babyy dont' call me funnyy

Sazana
I like to call you that
e dij qe ki lek nxhep
for me u are best
ndaluuuu e moos me ndjekk

Ref .

Ndalu bukuroshe ndalu kur ty te thrras
bukuroshe me ty dua te flas
Ndalu bukurushe ndalu afer dua tkem ndaluuu..
bukuroshe me ty gjithmonne dua tjem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)