Më mbaj mend (për 1 muaj)

J-demon - M'fal Nanë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
-ENDERR E PA SHPRES NJE PIK LOTI RA SY
-PER GABIMET QE I BONA NJEHER KUR ISHA SI FMI
-EDI SE SHUM T'LENDOVA TASH PO E KUPTOJ JETEN
-EDHE PSE MA DOJSHE T'MIREN UNE KAPA RRUGEN TJETER
-TASH JAM PENDU ME ZEMER JAM TUJ QAJT NANN
-KAM DREJTU DURT KA QIELLI FALJE TE KERKOJ
-EDI SE ME DEGJON RRUGES DREJT MUA DERGON
-EDHE NJEHER DUA LEDHATIMIN NANES TJA SHIJOJ
-KJO BOT KEJT ME RRENA KU CDOHER HUMB E VERTETA
-PJES E KSAJ JETA VAZHDO TMIRAT CKA I XHETE
-MOS KSHYR CKA BOJM TJERT SE DHE TA E KAN GABIM
-LEJI PUNT E KSHIJA NISJA JETES PREJ N'FILLIM
-EDI QE NGJUM SUN FLET REALITETI SHUM POT DHEM
-EDI QE EDHE TI SI UNE TE GJITHA I VREN
-MENDO EDHE NJEHER KU MA MIR N'XHEHNET A FERR
-PERQAFOJE TSHKRETEN NAN SE PA TY GJUMI SE MERR

-NAN TE LUTEM FALJE TE KERKOJ
-EDIN SE ME TYJE KERKON SE ZAVENDESOJ
-PO TE LUS DHE NJEHER TE LUTEM ME FAL
-EDI QE PER TY MALLI DO ME MARR

-CDO MINUT PO BOHEN OR CESHTU DITA POM KALON
-TONA TZEZAT UN I BONA TASH NUK EDI KUSH JOM
-NAPER RRUG TUJ SHETIT TANA ANET MNJEKIN TZIZ
-CESAJ JET NUK I THOJN PO MUNDONA ME GJET DRIT
-FMIJA MA I VOGEL KA ARDH OSHT KA KERKON NDIHM
-PO KERKON NJE COP BUK SA PER ME HEKEN URIN
-PO MUNDONA MI SQARU TANA SENET QE PO NDODHIN
-EDII SE NANA VET HUMBI DJALIN MAT VOGLIN
-KAPI RRUGT E KSHIJA FAMILJES TI OFRON NDIHM
-TSIGURON GOJEN E BUKES E TJAV HEK MERZIN
-KEJT KTO TZEZA I KISH JETA E DIKUSHI NUK I DIN
-SHUMICA JAN PA PRID E PO RRITEN JETIM
-NUK KA MO GZIM NUK KA LAMTURI
-TANA CKA I PATA I KA MARR DHEU I ZII
-NAN PO TE LUTEM TE LUTEM MOS QAJ
-EDI QE PER TY MALLI DO ME VRAJJ

-NAN TE LUTEM FALJE TE KERKOJ
-EDIN SE ME TYJE KERKON SE ZAVENDESOJ
-PO TE LUS DHE NJEHER TE LUTEM ME FAL
-EDI QE PER TY MALLI DO ME MARR

-NEN ME FAL TI MUA
-UN TY SHUM TE DUA
-CDO FJAL QE ME THUA
-ESHT TE ME MBROSH TI MUA
-VJEN 1 DIT E RE
-DIELLI PRAP DOT LIND
-NESE TY NUK TE KAM PAS NATES ME NUKK VJEN DRIT
-TY ME RRITE MUA NEN TE FALIMENDEROJ
-TE NDODH TY DICKA VETES JO NUK JA LEJOJ
-NAN TE LUTEM UN FALJE TE KERKOJ
-TY EDIN SE ME TY KERKAN SE ZAVENDSOJ
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)