Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dryton Deqanasi - Shoki

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dryton Deqanasi
.....................
Kshyre kshyre kush jom un kshyre kshyre mare qun
DEQANASI ME KANUN kush m'del para ja fus plum
Une shoki nuk di me rrejt une shoki dvie n'vend
Aaa tlo pa men me 1 fishek per toke flen
Kush o 1-shi dihet knej TBA T T TBA
Kush ju prishi kallxom hej T T TBA
Kush o 1-shi dihet knej T T TBA
Kush ju prishi kallxom hej T T TBA
Le bre shoki hiq mos fol kur e di qe mki idoll
VENAT VENAT VENAT THEJ VENAT VENAT TBA
VENAT VENAT VENAT KNEJ VENAT VENAT TBA
.....................

.....................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)