Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murat Gjoniku - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
un per ty mendoj
o sa shum te dashuroj
ti me je si lulja ce cel ne pranver
ti je dashurija qe du cdo her
ref:
pa ty nuk jetoj
ti je shpirti im
pa ty skisha as s nje her gezime
pa ty jeta kishte qen e kot
ti per mua je ma e mir ne bot
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)