Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi - Qaj Maro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ike dhe më le shtëpinë
Qaj Maro, qaj moj bijë!
Epo qaj Maro, qaj moj bijë!
More rrugën per Misirë
Qaj Maro, qaj moj bijë!
Epo qaj Maro, qaj moj bijë!
Me le vetëm me fëminë
Qaj Maro, qaj moj bijë!
Epo qaj Maro, qaj moj bijë!
Jeta jote rrokullimë
Qaj Maro, qaj moj bijë!
Epo qaj Maro, qaj moj bijë.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)