Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloodychuck - Dallimi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ja-ja-ja-jaro qe dallimi n'rap perballim te ti permallimi
e mbaj rap-in n'orbit lirisht thirrum "MC Gargarini"
me gargia n'garë garon per pare mbaron po prap s'perparon
harron qka je e shitesh don po perfundon n'thob me peperon
gjigj-gjigj xhuxhi Xhaxhit je kafshat e let
don mi pas krejt nder kom e perfundon me kom perpjet
po Cuba si ti ka plot qi mbas shpinde m'bojn komplot
e kom let per ty s'kom lot komplet t'shti n'gjak me bo not
O plesht je larg me mar not e ke mbet per vjesht te na "Jaran"
Kur n'rap s'osht diqka n'rregull mos lyp mjeshter tjeterkah "Jaran"
jemi shpresa e juniorit jemi pensioni i veteranit
temperatura e rapit tan termometer n'llav t'vullkanit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)