Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloodychuck - Para Vaktit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yeah jom lerg prej fares
si toka prej flokve t'zhirafes
ty lujt domina prej kockave t'kafkes
mos m'keqkupto homie se une nuk jom n'koh tonde
ti je 2011-en une jom 10000 e 9-en
ju po m'kujtoheni si dinosaurusat juve
indiancat modern po dojn me ma kall karin n'fur t'druve
po rej se vet jom ktu ka hup njerzimi
para 5000 vjetve planetit i ka dal timi
kurkond mo nuk pe shoh domethon as ju mu nuk po mshihni
lirikisht tu bo masakra per Benjamin Franlinin
po mendojn qe kom lshit veq qe jom i lshitshem
jom senzacion qato po mkqyrin tash habitshem
lidhna me instrumentall si aj tipi me dragon n'Avatar
grushtin e mbaj nelt normal qe poplli m'thirr car
n'shkoll nuk perpjekna prej profave ndjekna
n'gjep e kom ni kese plot me gurr t'madhe sa shpretka
do repera n'femini tem ma kujtojshin otpadin
kur i ikshim policis per mos me provu flladin
koha po don mem nxon per qdo dit m'troket te dera
se s'jom ty hec me hapa t'sej jom ty gra rrollera
i dekmi me t'dekmin i gjalli me t'gjallin
meleqi me meleqin degjalli me degjallin
hallejkat me karin dejmt e shpis i marin
rruga me repin Gjiko me BloodyChuck-in
Yeah! jom rrit ty jetu hip hop
po m'doket s'kom pi gji t'nanes po kom pi hip hop
po m'doket s'kom pi qaj t'thanes po kom pi hip hop
po m'doket s'kom honger fruteka po kom honger hip hop
po m'doket qe s'kom honger bureka po kom honger hip hop
po m'doket qe s'kom vesh trenerka kom vesh hip hop
po m'doket qe s'kom hek jeleka po kom hek hip hop
edhe nese m'nxen deka dije ka me m'nxon n'hip hop
se tash pe di une jom Gjiko une jom hip hop
me bo me ma tesh karin edhe pak ti qi krejt rrobt
BITCH!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)