Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Luma - Ti Po Don

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Uleem ahh
ku jee kemba ne levizje
ngadal shum lehht
pa dashëse m'don ti n'dett (ahha ahha)
falas tii kee fjalet dhe shikimet
tjerat shëndeet
hajde meritooj ti veet

Ref:(2x)
Ti po don me boo me muu baby-eh
munesh me provu baby-eh
s'esht mire me bo ti vet baby-eh
nuk ke pse nihesh ne siklet baby-eh

le bitin ti nisjjaa

Uleem
ku jee kemba ne levizje oh

ngadal shum lehht
pa dashëse m'don ti n'dett

Ref:(2x)
Ti po don me boo me muu baby-eh
munesh me provu baby-eh
s'esht mire me bo ti vet baby-eh
nuk ke pse nihesh ne siklet baby-eh

Ti po don me boo me muu
po don me bo me muu
ti po don me boo me muu
po don me bo me muu .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)