Më mbaj mend (për 1 muaj)

BlackLion - Vera

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nescho:

Senet qe i boj du me shpreh pak
dashni ti merri shoqet un me
blackin tash po vi
ski nevoj mu habit e di se ju pelqej
vera 2011 neve kejtve tash na thej
se veq na dim me bo ti kit
sen nuk e din jo
summer hit summer hot senet
na i bojm wow
kejt diaspora let e nin qao osht hit
sun e bon si na se
pershtatum me beat
i kom tonat di me bo qdo nat
ti po don ngat se une e boj hot
pot sho permas ma theve po bertas
ti don me dit jeten e kom si ntexas

Reff:2x
VERA 2011 EJ 2011
JU PERSHTATUM KOHES T`NXET
JU PERSHTATUM KOHES T`NXET

Blacklion:

Op chilling style une nxo shum femna
stop secilen her ma shum perfitoj zemra
droop t'dho sa dush ti sum vjen te themra
brake hip hop me p9sha spo permeni emra
du met pa n'mercedeska pare t'dho me thes
so me ransi a je vet a me shoqe une s't'ves
deri tash me frajera e tash kishe nuk po del
ti veq thuj pot pelqej e un t'qoj n'hotel
white nigger sexy digge ja fillojna tash reprizes
ky o veq fillimi e i erdh koha surprizes
pom pelqen stili yt e sidomos m'kalli miniqi
jom djal i urt sum meriton tylifar bitchi

*o my god*

Reff:4x
VERA 2011 EJ 2011
JU PERSHTATUM KOHES T`NXET
JU PERSHTATUM KOHES T`NXET
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)