Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Me Fal Se Kam Gabu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te Kerkoj E Se mund Te Gjej E Di Qe Une Per Ty
Me Se Vjel Tash Sa Shum Jam Ra Ne Hall Kam
Gabuar Sa Te Jem GJalle E Pranoj Une A te Gabim E Genjeva Vete tim
Por Nuk Veprova Me Qellim Sa Te Deshta A se kush se dinn

2x
Me Fal Se Kam Gabuar Me Fal Se Te Kam
Tradhtuar Pot Boj Be Se Edhe 1Her Kur Per
Jet
Zemer Se Dot Ta Thej

Me Fal Se Kam Gabuar Me Fal Se Te Kam
Tradhtuar Pot Boj Be Se Edhe 1Her Kur Per
Jet
Zemren Se Dot Ta Thej

U Largove A Se Pak Nuk Prite Pa Asnje Fjal Me La Edhe me Ike Sa Kam Vuajt Per Ty Nuk Dite Jete Ty Ma Dogje Ma Fike
Ska Njeri Qe Ne Jet Se Gabon Por Ne Fund Falje Kerkon
Nese Ty Ke Mbet Edhe Me Kuptonn Lutjet E Mija Mi Ty Kuptoo

2x
Me Fal Se Kam Gabuar Me Fal Se Te Kam Tradhtuar Pot Boj Be Se Edhe 1Her Kur Per
Jet
Zemer Se Dot Ta Thej

Me Fal Se Kam Gabuar Me Fal Se Te Kam
Tradhtuar Pot Boj Be Se Edhe 1Her Kur Per
Jet
Zemer Se Dot Ta Thej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)