Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agresioni - Gangsta Shit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
.................................................
... u kthym tjert mi shti nshkoll
Me teknikat tmija ju gjuj drejt ne vorr
Jom te veni nqytetin e osllerav
Bay bay havera shihmi tjera hera
Mirsevini kjo osht zona bossav
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)