Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Agresioni - Pass Dat Piff

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
........................................................
...... pi xhepit kadal pe nxjerri
Jom i pit po shkoj kadal te kerri
E ki vet ti vet se kur ta cepsh qa bon
Je gjithmon i gzushem doket vetja.......
GJith e ki rrafsh dosti ta then tripi
Doket vetja fijuuuu kur thish ntripa barit
E di qe osht koh e keqe pa ty e .....
Kom nis me eksplodu po spe di kue kom qu
Kejt pedera mu mkan ardh hala pa i qu fjalt
Per mu ka pas ni smuj po spo di qysh me nal
Um she naper qysha tu ngre ...............
Gjith na sheh ...... tu ngreh bari ne sokak
Haj kuku haj medet kur hi ntripa mkap siklet
msillen ment zdi saher
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)