Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Noizy - I Pa Zvendsueshem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Durimkid:]
I got it on like
It's official, now I'm impossible to stop
Ain't no way to leaving on top
Because I got it all live like I'm my way up now
And I ain't fallen, and I ain't calling again
You see I got it all like
Ain't no changing me
I'm exactly as I came to be
Better get me up and hope these fair roses taking me
Lock me up in chains even shuttle up my name
It ain't changed
You don't wanna us see the game
I got it on live

[Noizy:]
I pa zvendsueshem - jo i perseritshem
Jom i pa imagjinueshem dhe jo leht i arritshem (what)
Duhet shum rrug per me m'rri ktu ke une
Duhet shum pun per me bo pa t'ndalumen
Qita nji album n'treg - 18 hite erdhen drejt
Kualitet sa perfekt - mos ndoshta jom tu t'rrejt? No!
Jo ishalla, larg qoft, kurr me mashtrime
Dhe mixtape-in qe ku e bona per 2 jav i mbaj premtimet
Ktu ke un ska pikpyetje - konfuzimet s'egzistojn
Une ktu kom ardh me bindje kta tjert krejt hezitojn
Kom eyes of a hustler, what you saying costumer?
Kthehu knej se ska kurgjo, prej atyne mos lyp mo
Sen ska prej tyne - lagen n'shi se jan tu u tha
Un po boj do sene qe Shqipnia si ka pa
Kom stil te papam o plak qish t'bojsh? like
Sill kan dush per stil a qish dojsh.

[Durimkid:]
I got it on like
It's official, now I'm impossible to stop
Ain't no way to leaving on top
Because I got it all like I'm in my way up now
And I ain't fallen, and I ain't calling again
You see I got it all like
Ain't no changing me
I'm exactly as I came to be
Better get me up and hope these fair roses taking me
Lock me up in chains even shuttle up my name
It ain't changed
You don't wanna us see the game
I got it on live

[Noizy:]
Hit per cdo stine - suksesi mu nuk m'ngin
Nga Tirana ne Prishtin - Kosoven dhe krejt Shqipnin
Diaspor sa her si dal kthehet veni abnormal
Kam krejt femnat dhe gangsterat permas fenomenal
Nisna ne suite, after party kom pidha sa t'nxe krevati
E kom hap shampanjen dhe barin nga Amsterdami
Se do gjin man nuk ja kan iden
Se do gjin man nuk ja kan iden
BRRA BRRA BRRA BRRA Bo mbrapa wanka
BRRA BRRA BRRA BRRA Bo mbrapa wanka
Yes, bo mbrapa wanka
A t'kom thon se nuk ka mo si une, bitch?
I drop it hard, there's no time for them little bitch
A t'kom thon se nuk ka mo si une, bitch?
I drop it hard, there's no time for them little bitch

[Durimkid:]
I got it on like
It's official, now I'm impossible to stop
Ain't no way to leaving on top
Because I got it all like I'm in my way up now
And I ain't fallen, and I ain't calling again
You see I got it all like
Ain't no changing me
I'm exactly as I came to be
Better get me up and hope these fair roses taking me
Lock me up in chains even shuttle up my name
It ain't changed
You don't wanna us see the game
I got it on live
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)