Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tensioni G - Let Ur Body Rock

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tensioni G

Hey a pot pelqen ky beat
qyshtu na e bojna per dit
sonte zemer une jom fit
ski qa hi ndilema per kurxho veq livrit
une du me thy me shoqen tane
shoki jem ta merr ty tanen
100 rrug jon zgedhe njanen
mir na pe kalojna naten
edhe nese qetu plakem
apet do ja qesum flaken
asnjona me ty nuk matet
se te ti e kom nafaken
Po du met prek met puth me pa veq niher se qa ki ner blluz
ska nevoj mu ngut kurr nuk ka me lan pak kicen nbuz
hajde pak ma ngat zemer hajde nije ti veten rahat
zemer ti besom se qekjo nat shkon si ni sahat

Refren: tensioni-G

Let ur body rock 2nite
common baby show me watchu got behind
let ur body rock 2nite
i cant get enough cause u blow my mind

Insect

Zemer hiq mos tvje marre
se na e bojna ashiqare
nuk o pun e madhe nese pot mungojn do pare
sonte un nuk e kom qare pa ta hup ty menen fare
a e din sa shum je kam pelqen se per veten tem un nuk pot ves
po do sex me bo ntemin mercedes i jemi mercedreq tle nlloq shum keq
un e di qe ti e din nanush ti a mkallxon qfar pije pe pin
nvip kerkush sun hiq mos i kallxo shoqev se kush pot qin
veq the e nxeh e nxehum nxinum zemer hiq pa prit
edhe nese jom i pit apet di qysh met halit
apet di me ta mush menen menihere me ta ngjit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)