Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Te Vjen Dita

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qka i thu vajz ti ksaj pune
fundi jon ku po mbaron
Nuk e njohim njani tjetrin
veq po rijm ne telefon

E panjohur i panjohur
jabanxhi ne dashuri
qfar hyzmet i bajna mendjes
nuk e dijm as un as ti

REF:
Na vjen dita e dakika
edhe neve me u pa
hajt ta bajm jeten me ngjyra
bardh e zi s`jetohet ma

Ose hajri ose sherri
ka per qaf me na zan
nuk ka mbet ma njani tjetrit
n`telefon pa ja than

E panjohur i panjohur
jabanxhi ne dashuri
qfar hyzmet i bajna mendjes
nuk e dijm as un as ti

REF:
Na vjen dita e dakika
edhe neve me u pa
hajt ta bajm jeten me ngjyra
bardh e zi s`jetohet ma
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)